WŁAŚCICIELE

Edyta Kazaniecka

Edyta Kazaniecka

Jestem współzałożycielem firmy Inventum Nieruchomości.

Zawsze marzyłam o pracy wykonywanej z pasją, która pozwoliłaby mi połączyć wiedzę i doświadczenie zdobyte latami na studiach prawniczych, aplikacji radcy prawnego i w prowadzonej przez ponad 10 lat Kancelarii Prawnej (specjalizującej się w obsłudze rynku nieruchomości, w tym inwestycji deweloperskich) – z towarzyszącą mi przez całe życie nieodpartą potrzebą pracy z Ludźmi i dla Ludzi.

Spełniam się w Inventum Nieruchomości jako człowiek, który uważa że ,,spotkanie z Każdym Człowiekiem czyni nasze życie wartym przeżycia”.

Jako radca prawny – zajmuję się w firmie ustalaniem stanów prawnych nieruchomości, udzielaniem porad prawnych i obsługą prawną transakcji Wszystkich Naszych Klientów.

Jako pośrednik w obrocie nieruchomościami – specjalizuję się w kompleksowej obsłudze sprzedaży, zakupu i wynajmu nieruchomości.

Największe grono moich Klientów, to Klienci Kupujący, którym szybko i skutecznie ,,wydobywam spod ziemi” wymarzone nieruchomości – zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo prawne i finansowe transakcji. ,,Jeśli nie ma tego tutaj, to znaczy że jest tam” – zapamiętałam to zdanie z małej księgi mądrości Kubusia Puchatka, czytając ją na dobranoc synkowi 🙂

TAK, tak właśnie uważam, że dzięki pracy, wytrwałości, zaangażowaniu oraz szczerości, uczciwości i życzliwości dla drugiego człowieka – można osiągnąć wszystko.

Zapraszam do korzystania z kompleksowych usług Naszej firmy.

PRACOWNICY

Michał Barełkowski

doradca rynku nieruchomości
tel.: 533 241 000
m.barelkowski@inventum.net.pl

„Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki!”

Od zawsze kierowałem się tym mottem. Ono pozwoliło mi odnosić sukcesy w sporcie, nauce oraz biznesie.

Od najmłodszych lat byłem zawodnikiem Polskiego Związku Tenisowego. To właśnie tenis nauczył mnie wytrwałości w dążeniu do założonych celów.

Ukończyłem Wyższą Szkołę Bankową na wydziale Finansów i Bankowości oraz studia podyplomowe z Zarządzania Projektami.

Od kilku lat z sukcesami pracuję w branży nieruchomości, nieustannie rozwijając swoje kompetencje.

Kocham to co robię, więc swoją pracę wykonuję zawsze na 100% i z uśmiechem na twarzy.

Wojciech Krupa

doradca rynku nieruchomości
tel:608 480 560
biuro@inventum.net.pl

Kariera zawodowa spełniła moje młodzieńcze marzenia, czuję się spełniony zawodowo ale chęć odkrywania ciągle nowych możliwości jakie niesie życie, a przede wszystkim kontaktu z innymi ludźmi powoduje, że dołączyłem do teamu INVENTUM Nieruchomości. Chyba ta sama chęć powoduje, że ciągle uprawiam sporty extremalne…

Jestem także doświadczonym organizatorem wielu przedsięwzięć o zasięgu krajowym z dużymi budżetami. Kierowałem także pracą bardzo dużych grup pracowniczych, mając ciągle na celu tworzenie dobrych zespołów oraz zapewnienie dobrego kontaktu z nimi. Po prostu lubię ludzi. Rozpoznaję ich potrzeby i umiem znaleźć wspólny język niemalże z każdym. Wykorzystując bagaż doświadczeń umiem także znajdować satysfakcjonujące rozwiązania.

Dlaczego akurat nieruchomości? Można powiedzieć, że projektowałem, budowałem, odbierałem ale i reklamowałem wielkie projekty, które dzisiaj są chlubą Poznania, ale i Polski. To doświadczenie trzeba wykorzystać.

„Należy wymagać tego, co można otrzymać” Antoine Saint-Exupery

Taki cytat mojego ulubionego autora przyświecał mi i nadal przyświeca także w trakcie podróży po rynku nieruchomości.

Chcesz z nami pracować?

Zapraszamy do naszego zespołu!

Skontaktuj się:
nr tel.: 535 246 000
e.kazaniecka@inventum.net.pl