WŁAŚCICIELE

Edyta Kazaniecka

Edyta Kazaniecka

Jestem współzałożycielem firmy Inventum Nieruchomości.

Zawsze marzyłam o pracy wykonywanej z pasją, która pozwoliłaby mi połączyć wiedzę i doświadczenie zdobyte latami na studiach prawniczych, aplikacji radcy prawnego i w prowadzonej przez ponad 10 lat Kancelarii Prawnej (specjalizującej się w obsłudze rynku nieruchomości, w tym inwestycji deweloperskich) – z towarzyszącą mi przez całe życie nieodpartą potrzebą pracy z Ludźmi i dla Ludzi.

Spełniam się w Inventum Nieruchomości jako człowiek, który uważa że ,,spotkanie z Każdym Człowiekiem czyni nasze życie wartym przeżycia”.

Jako radca prawny – zajmuję się w firmie ustalaniem stanów prawnych nieruchomości, udzielaniem porad prawnych i obsługą prawną transakcji Wszystkich Naszych Klientów.

Jako pośrednik w obrocie nieruchomościami – specjalizuję się w kompleksowej obsłudze sprzedaży, zakupu i wynajmu nieruchomości.

Największe grono moich Klientów, to Klienci Kupujący, którym szybko i skutecznie ,,wydobywam spod ziemi” wymarzone nieruchomości – zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo prawne i finansowe transakcji. ,,Jeśli nie ma tego tutaj, to znaczy że jest tam” – zapamiętałam to zdanie z małej księgi mądrości Kubusia Puchatka, czytając ją na dobranoc synkowi 🙂

TAK, tak właśnie uważam, że dzięki pracy, wytrwałości, zaangażowaniu oraz szczerości, uczciwości i życzliwości dla drugiego człowieka – można osiągnąć wszystko.

Zapraszam do korzystania z kompleksowych usług Naszej firmy.

Łukasz Bittner

Łukasz Bittner

Jestem licencjonowanym pośrednikiem i zarządcą oraz absolwentem m.in.: University of Dublin, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Wyższej Szkoły Bankowej. Posiadam ponad 20 letnie doświadczenie w instytucjach finansowych w Polsce i za granicą.

Przede wszystkim jednak jestem WIZJONEREM, wprowadzającym coraz to nowsze technologie i strategie do pracy pośrednika. Cechuję się wysoką skutecznością i profesjonalizmem. Dzięki czemu posiadam wyłącznie oferty na wyłączność, przy wynagrodzeniach znacznie przekraczających wartości rynkowe.

Prowadzę również szkolenia dla osób fizycznych oraz firm, z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej na rynku nieruchomości w Polsce.

PRACOWNICY

Patryk Markiewicz office manager / doradca rynku nieruchomości

Patryk Markiewicz

office manager / doradca rynku nieruchomości
tel.: 533 621 000
p.markiewicz@inventum.net.pl

Z wykształcenia jestem magistrem inżynierem oraz pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Ponadto ukończyłem studia z wyceny nieruchomości. Od wielu lat związany jestem z branżą nieruchomości a swoje doświadczenie zdobyłem min. w USA.

W biurze uważany jestem za eksperta od transakcji niemożliwych do zrealizowania, które dzięki wiedzy, profesjonalizmowi i zaangażowaniu doprowadzam do końca.

Obecnie w Inventum Nieruchomości Poznań pełnię funkcję Dyrektora biura.

Prywatnie uwielbiam football i podróże.

Moje motto to: „Pracuję dla ludzi tak jakbym chciał, żeby oni dla mnie pracowali”.

Sylwia Radkowska doradca rynku nieruchomości

Sylwia Radtkowska

doradca rynku nieruchomości
tel.: 731 130 004
s.radtkowska@inventum.net.pl

Z wykształcenia jestem magistrem ekonomii, niedawno ukończyłam również studia podyplomowe  na kierunku „Psychologia Zarządzania”. Cała moja dotychczasowa ścieżka zawodowa związana jest ze sprzedażą.

Przeczytałam kiedyś, że „pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość” i od tamtego czasu marzyłam o pracy, która stanie się moją pasją. W świat nieruchomości weszłam trochę przez przypadek ale szybko przekonałam się, że to jest TO.

Swoją energią zarażam klientów a profesjonalnym i kompleksowym podejściem  do transakcji sprawiam, że proces sprzedaży czy zakupu nieruchomości staje się czystą przyjemnością.

Uwielbiam kino skandynawskie, spacery z psem oraz spotkania z przyjaciółmi.

Monika Grochowska-Marszałek doradca rynku nieruchomości

Monika Grochowska-Marszałek

doradca rynku nieruchomości
tel.: 739 000 462
m.grochowska@inventum.net.pl

Z wykształcenia jestem magistrem politologii. Nieruchomości są mi bliskie od 13-stu lat. Wiele lat pracowałam w serwisie gratka.pl współpracując z firmami z branży nieruchomości z rynku wtórnego i pierwotnego. Dzięki temu miałam okazję poznać rynek niemal z każdej strony. Posiadana wiedza z zakresu marketingu internetowego pomaga mi w prezentacji oferty w sieci.
Jednocześnie potrafię efektywnie pomóc w poszukiwaniu oferty idealnej.

Pracuję z dużym poczuciem odpowiedzialności, zaangażowaniem i cierpliwością co przekłada się na wysoką skuteczność, a zadowolenie i wdzięczność klientów są dla mnie najlepszą nagrodą.

Prywatnie – kocham podróże, teatr i długie rozmowy w miłym towarzystwie 😉

Roma Borkowska doradca rynku nieruchomości

Roma Borkowska

doradca rynku nieruchomości
tel.: 786 120 003
r.borkowska@inventum.net.pl

Mieszkam w Poznaniu już od 9 lat. To miasto jak i branża nieruchomości sprawiło, że odnalazłam swoje miejsce na ziemi!

W biurze zajmuję się od A do Z głównie klientami inwestycyjnymi.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku filologia germańska. Dzięki temu z powodzeniem obsługuję klientów zza naszej zachodniej granicy.

Z ludźmi pracowałam od zawsze. Umiem słuchać. Każdą sprawę klientów traktuję indywidualnie, znajduję odpowiednią receptę a także wskazuję najlepszą drogę.

Zawsze gram z moimi klientami „do jednej bramki” i od samego początku stanowimy zgrany team co jest gwarancją sukcesu. W mojej pracy najważniejsze są relacje i serdeczny kontakt czego wyrazem są wspaniałe recenzje na naszym firmowym fb od licznych zadowolonych klientów.

W życiu kieruję się mottem: „Jedyną stałą jest zmiana”.

Rozmowa to podstawa. Zapraszam.

Ewelina Matyjasik – Lewandowska doradca rynku nieruchomości

Ewelina Matyjasik – Lewandowska

Mam na imię Ewelina. Do Poznania przyjechałam za moją Miłością i szybko okazało się, że to Miasto stało się drugą z nich.

Wychowałam się w Bieruniu, na Śląsku, a pracowałam w Oświęcimiu gdzie relacje międzyludzkie i podtrzymywanie tradycji są istotnym elementem naszego życia, dlatego jednym z najważniejszych moich projektów stało się odnowienie Kaplicy Św. Jacka w tej miejscowości.

Dzięki napisanym projektom o dofinansowanie prac konserwatorskich, udało się z różnych środków pozyskać fundusze na odrestaurowanej tego XIV-wiecznego, salezjańskiego zabytku. Było to dla mnie inspirujące doświadczenie, bo mogłam wykorzystać moją wiedzę prawnika i kulturoznawcy.

Praca jako pośrednik nieruchomości pozwala mi poznawać każdego dnia nowych ludzi, ich historie i marzenia oraz uczy cierpliwości w dążeniu do celu. Dzięki temu robię to co kocham najbardziej – pracę z ludźmi i dla ludzi.
Osiąganie celów bywa trudne i wymaga dużej cierpliwości.

W nauce dążenia do marzeń pomaga mi sport. Od wielu lat jestem członkiem Hernik Team, w którym przygotowuje się do imprez biegowych, między innymi półmaratonów.

Jednak najważniejszą rolą mojego życia jest bycie żoną a mam nadzieję, w przyszłości również Mamą.

Malwina Malinowska, doradca rynku nieruchomości

Malwina Malinowska

doradca rynku nieruchomości
tel.: 577 810 002
m.malinowska@inventum.net.pl

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku historia sztuki. Wydobywanie piękna z nieruchomości to moje hobby i czysta przyjemność. Każda nieruchomość jest niepowtarzalna. Dzięki posiadanej wiedzy, doświadczeniu i zdolnościom potrafię te cechy wydobyć i przedstawić Klientom.
Moja ścieżka zawodowa od początku związana była ze sprzedażą wymagającą dużego zaangażowania. Dlatego nieobce są mi strategie negocjacyjne i praca z Klientami.

Tryskam pozytywną energią i uwielbiam pracę z ludźmi.
Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym lubię wyzwania. W pracy stawiam na profesjonalizm i otwartość, co jest zawsze gwarancją sukcesu i prowadzi do uśmiechu na twarzy zadowolonych Klientów. Ten uśmiech jest dla mnie najcenniejszą nagrodą.

Prywatnie kocham podróże i długie rozmowy z przyjaciółmi.

Chcesz z nami pracować?

Zapraszamy do naszego zespołu!

Skontaktuj się:
nr tel.: 535 246 000
e.kazaniecka@inventum.net.pl