WŁAŚCICIELE

Edyta Kazaniecka

Edyta Kazaniecka

Jestem współzałożycielem firmy Inventum Nieruchomości.

Zawsze marzyłam o pracy wykonywanej z pasją, która pozwoliłaby mi połączyć wiedzę i doświadczenie zdobyte latami na studiach prawniczych, aplikacji radcy prawnego i w prowadzonej przez ponad 10 lat Kancelarii Prawnej (specjalizującej się w obsłudze rynku nieruchomości, w tym inwestycji deweloperskich) – z towarzyszącą mi przez całe życie nieodpartą potrzebą pracy z Ludźmi i dla Ludzi.

Spełniam się w Inventum Nieruchomości jako człowiek, który uważa że ,,spotkanie z Każdym Człowiekiem czyni nasze życie wartym przeżycia”.

Jako radca prawny – zajmuję się w firmie ustalaniem stanów prawnych nieruchomości, udzielaniem porad prawnych i obsługą prawną transakcji Wszystkich Naszych Klientów.

Jako pośrednik w obrocie nieruchomościami – specjalizuję się w kompleksowej obsłudze sprzedaży, zakupu i wynajmu nieruchomości.

Największe grono moich Klientów, to Klienci Kupujący, którym szybko i skutecznie ,,wydobywam spod ziemi” wymarzone nieruchomości – zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo prawne i finansowe transakcji. ,,Jeśli nie ma tego tutaj, to znaczy że jest tam” – zapamiętałam to zdanie z małej księgi mądrości Kubusia Puchatka, czytając ją na dobranoc synkowi 🙂

TAK, tak właśnie uważam, że dzięki pracy, wytrwałości, zaangażowaniu oraz szczerości, uczciwości i życzliwości dla drugiego człowieka – można osiągnąć wszystko.

Zapraszam do korzystania z kompleksowych usług Naszej firmy.

Łukasz Bittner

Łukasz Bittner

Jestem licencjonowanym pośrednikiem i zarządcą oraz absolwentem m.in.: University of Dublin, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Wyższej Szkoły Bankowej. Posiadam ponad 20 letnie doświadczenie w instytucjach finansowych w Polsce i za granicą.

Przede wszystkim jednak jestem WIZJONEREM, wprowadzającym coraz to nowsze technologie i strategie do pracy pośrednika. Cechuję się wysoką skutecznością i profesjonalizmem. Dzięki czemu posiadam wyłącznie oferty na wyłączność, przy wynagrodzeniach znacznie przekraczających wartości rynkowe.

Prowadzę również szkolenia dla osób fizycznych oraz firm, z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej na rynku nieruchomości w Polsce.

PRACOWNICY

Patryk Markiewicz office manager / doradca rynku nieruchomości

Patryk Markiewicz

office manager / doradca rynku nieruchomości
tel.: 533 621 000
p.markiewicz@inventum.net.pl

Z wykształcenia jestem magistrem inżynierem oraz pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Ponadto ukończyłem studia z wyceny nieruchomości. Od wielu lat związany jestem z branżą nieruchomości a swoje doświadczenie zdobyłem min. w USA.

W biurze uważany jestem za eksperta od transakcji niemożliwych do zrealizowania, które dzięki wiedzy, profesjonalizmowi i zaangażowaniu doprowadzam do końca.

Obecnie w Inventum Nieruchomości Poznań pełnię funkcję Dyrektora biura.

Prywatnie uwielbiam football i podróże.

Moje motto to: „Pracuję dla ludzi tak jakbym chciał, żeby oni dla mnie pracowali”.

Sylwia Radkowska doradca rynku nieruchomości

Sylwia Radtkowska

doradca rynku nieruchomości
tel.: 731 130 004
s.radtkowska@inventum.net.pl

Z wykształcenia jestem magistrem ekonomii, niedawno ukończyłam również studia podyplomowe  na kierunku „Psychologia Zarządzania”. Cała moja dotychczasowa ścieżka zawodowa związana jest ze sprzedażą.

Przeczytałam kiedyś, że „pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość” i od tamtego czasu marzyłam o pracy, która stanie się moją pasją. W świat nieruchomości weszłam trochę przez przypadek ale szybko przekonałam się, że to jest TO.

Swoją energią zarażam klientów a profesjonalnym i kompleksowym podejściem  do transakcji sprawiam, że proces sprzedaży czy zakupu nieruchomości staje się czystą przyjemnością.

Uwielbiam kino skandynawskie, spacery z psem oraz spotkania z przyjaciółmi.

Monika Grochowska-Marszałek doradca rynku nieruchomości

Monika Grochowska-Marszałek

doradca rynku nieruchomości
tel.: 739 000 462
m.grochowska@inventum.net.pl

Z wykształcenia jestem magistrem politologii. Nieruchomości są mi bliskie od 13-stu lat. Wiele lat pracowałam w serwisie gratka.pl współpracując z firmami z branży nieruchomości z rynku wtórnego i pierwotnego. Dzięki temu miałam okazję poznać rynek niemal z każdej strony. Posiadana wiedza z zakresu marketingu internetowego pomaga mi w prezentacji oferty w sieci.
Jednocześnie potrafię efektywnie pomóc w poszukiwaniu oferty idealnej.

Pracuję z dużym poczuciem odpowiedzialności, zaangażowaniem i cierpliwością co przekłada się na wysoką skuteczność, a zadowolenie i wdzięczność klientów są dla mnie najlepszą nagrodą.

Prywatnie – kocham podróże, teatr i długie rozmowy w miłym towarzystwie 😉

Roma Borkowska doradca rynku nieruchomości

Roma Borkowska

doradca rynku nieruchomości
tel.: 786 120 003
r.borkowska@inventum.net.pl

Mieszkam w Poznaniu już od 9 lat. To miasto jak i branża nieruchomości sprawiło, że odnalazłam swoje miejsce na ziemi!

W biurze zajmuję się od A do Z głównie klientami inwestycyjnymi.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku filologia germańska. Dzięki temu z powodzeniem obsługuję klientów zza naszej zachodniej granicy.

Z ludźmi pracowałam od zawsze. Umiem słuchać. Każdą sprawę klientów traktuję indywidualnie, znajduję odpowiednią receptę a także wskazuję najlepszą drogę.

Zawsze gram z moimi klientami „do jednej bramki” i od samego początku stanowimy zgrany team co jest gwarancją sukcesu. W mojej pracy najważniejsze są relacje i serdeczny kontakt czego wyrazem są wspaniałe recenzje na naszym firmowym fb od licznych zadowolonych klientów.

W życiu kieruję się mottem: „Jedyną stałą jest zmiana”.

Rozmowa to podstawa. Zapraszam.

Michał Barełkowski

doradca rynku nieruchomości
tel.: 533 241 000
m.barelkowski@inventum.net.pl

„Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki!”

Od zawsze kierowałem się tym mottem. Ono pozwoliło mi odnosić sukcesy w sporcie, nauce oraz biznesie.

Od najmłodszych lat byłem zawodnikiem Polskiego Związku Tenisowego. To właśnie tenis nauczył mnie wytrwałości w dążeniu do założonych celów.

Ukończyłem Wyższą Szkołę Bankową na wydziale Finansów i Bankowości oraz studia podyplomowe z Zarządzania Projektami.

Od kilku lat z sukcesami pracuję w branży nieruchomości, nieustannie rozwijając swoje kompetencje.

Kocham to co robię, więc swoją pracę wykonuję zawsze na 100% i z uśmiechem na twarzy.

Justyna Blandzi

doradca rynku nieruchomości
tel.: 533 951 000
j.blandzi@inventum.net.pl

Moją zawodową pasją są nieruchomości – już w czasie studiów prawniczych pracowałam jako pośrednik w obrocie nieruchomości, zaś po studiach przez 16 lat jako prawnik zdobywałam doświadczenie zajmując się nieruchomościami od strony obsługi notarialnej – przez ostatnie 10 lat prowadząc Kancelarię Notarialną. Zdobyta przez lata wiedza i doświadczenie oraz zamiłowanie do pracy z ludźmi zawiodło mnie do miejsca które łączy zdobyte przeze mnie umiejętności z profesjonalizmem czyli do Biura Obrotu Nieruchomościami INVENTUM.

W mojej pracy zadowolenie i satysfakcja klientów są moim drogowskazem.

Każde zadanie traktuję jak wyzwanie i nie lubię się poddawać. Nie cofam się też przed trudnymi tematami, które wymagają znalezienia rozwiązania dla skomplikowanego stanu prawnego, czy wytropienia dla zainteresowanych zakupem nieruchomości inwestycyjnych, których nikt inny nie znajdzie 😎. Prywatnie uwielbiam muzykę, śpiewam w towarzystwie trojga, moich grających na wielu instrumentach dzieci.

Chcesz z nami pracować?

Zapraszamy do naszego zespołu!

Skontaktuj się:
nr tel.: 535 246 000
e.kazaniecka@inventum.net.pl