WŁAŚCICIELE

Edyta Kazaniecka

Edyta Kazaniecka

Jestem współzałożycielem firmy Inventum Nieruchomości.

Zawsze marzyłam o pracy wykonywanej z pasją, która pozwoliłaby mi połączyć wiedzę i doświadczenie zdobyte latami na studiach prawniczych, aplikacji radcy prawnego i w prowadzonej przez ponad 10 lat Kancelarii Prawnej (specjalizującej się w obsłudze rynku nieruchomości, w tym inwestycji deweloperskich) – z towarzyszącą mi przez całe życie nieodpartą potrzebą pracy z Ludźmi i dla Ludzi.

Spełniam się w Inventum Nieruchomości jako człowiek, który uważa że ,,spotkanie z Każdym Człowiekiem czyni nasze życie wartym przeżycia”.

Jako radca prawny – zajmuję się w firmie ustalaniem stanów prawnych nieruchomości, udzielaniem porad prawnych i obsługą prawną transakcji Wszystkich Naszych Klientów.

Jako pośrednik w obrocie nieruchomościami – specjalizuję się w kompleksowej obsłudze sprzedaży, zakupu i wynajmu nieruchomości.

Największe grono moich Klientów, to Klienci Kupujący, którym szybko i skutecznie ,,wydobywam spod ziemi” wymarzone nieruchomości – zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo prawne i finansowe transakcji. ,,Jeśli nie ma tego tutaj, to znaczy że jest tam” – zapamiętałam to zdanie z małej księgi mądrości Kubusia Puchatka, czytając ją na dobranoc synkowi 🙂

TAK, tak właśnie uważam, że dzięki pracy, wytrwałości, zaangażowaniu oraz szczerości, uczciwości i życzliwości dla drugiego człowieka – można osiągnąć wszystko.

Zapraszam do korzystania z kompleksowych usług Naszej firmy.

Łukasz Bittner

Łukasz Bittner

Jestem licencjonowanym pośrednikiem i zarządcą oraz absolwentem m.in.: University of Dublin, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Wyższej Szkoły Bankowej. Posiadam ponad 20 letnie doświadczenie w instytucjach finansowych w Polsce i za granicą.

Przede wszystkim jednak jestem WIZJONEREM, wprowadzającym coraz to nowsze technologie i strategie do pracy pośrednika. Cechuję się wysoką skutecznością i profesjonalizmem. Dzięki czemu posiadam wyłącznie oferty na wyłączność, przy wynagrodzeniach znacznie przekraczających wartości rynkowe.

Prowadzę również szkolenia dla osób fizycznych oraz firm, z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej na rynku nieruchomości w Polsce.

PRACOWNICY

Patryk Markiewicz office manager / doradca rynku nieruchomości

Patryk Markiewicz

office manager / doradca rynku nieruchomości
tel.: 533 621 000
p.markiewicz@inventum.net.pl

Z wykształcenia jestem magistrem inżynierem oraz pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Ponadto ukończyłem studia z wyceny nieruchomości. Od wielu lat związany jestem z branżą nieruchomości a swoje doświadczenie zdobyłem min. w USA.

W biurze uważany jestem za eksperta od transakcji niemożliwych do zrealizowania, które dzięki wiedzy, profesjonalizmowi i zaangażowaniu doprowadzam do końca.

Obecnie w Inventum Nieruchomości Poznań pełnię funkcję Dyrektora biura.

Prywatnie uwielbiam football i podróże.

Moje motto to: „Pracuję dla ludzi tak jakbym chciał, żeby oni dla mnie pracowali”.

Sylwia Radkowska doradca rynku nieruchomości

Sylwia Radtkowska

doradca rynku nieruchomości
tel.: 731 130 004
s.radtkowska@inventum.net.pl

Z wykształcenia jestem magistrem ekonomii, niedawno ukończyłam również studia podyplomowe  na kierunku „Psychologia Zarządzania”. Cała moja dotychczasowa ścieżka zawodowa związana jest ze sprzedażą.

Przeczytałam kiedyś, że „pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość” i od tamtego czasu marzyłam o pracy, która stanie się moją pasją. W świat nieruchomości weszłam trochę przez przypadek ale szybko przekonałam się, że to jest TO.

Swoją energią zarażam klientów a profesjonalnym i kompleksowym podejściem  do transakcji sprawiam, że proces sprzedaży czy zakupu nieruchomości staje się czystą przyjemnością.

Uwielbiam kino skandynawskie, spacery z psem oraz spotkania z przyjaciółmi.

Monika Grochowska-Marszałek doradca rynku nieruchomości

Monika Grochowska-Marszałek

doradca rynku nieruchomości
tel.: 739 000 462
m.grochowska@inventum.net.pl

Z wykształcenia jestem magistrem politologii. Nieruchomości są mi bliskie od 13-stu lat. Wiele lat pracowałam w serwisie gratka.pl współpracując z firmami z branży nieruchomości z rynku wtórnego i pierwotnego. Dzięki temu miałam okazję poznać rynek niemal z każdej strony. Posiadana wiedza z zakresu marketingu internetowego pomaga mi w prezentacji oferty w sieci.
Jednocześnie potrafię efektywnie pomóc w poszukiwaniu oferty idealnej.

Pracuję z dużym poczuciem odpowiedzialności, zaangażowaniem i cierpliwością co przekłada się na wysoką skuteczność, a zadowolenie i wdzięczność klientów są dla mnie najlepszą nagrodą.

Prywatnie – kocham podróże, teatr i długie rozmowy w miłym towarzystwie 😉

Roma Borkowska doradca rynku nieruchomości

Roma Borkowska

doradca rynku nieruchomości
tel.: 786 120 003
r.borkowska@inventum.net.pl

Mieszkam w Poznaniu już od 9 lat. To miasto jak i branża nieruchomości sprawiło, że odnalazłam swoje miejsce na ziemi!

W biurze zajmuję się od A do Z głównie klientami inwestycyjnymi.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku filologia germańska. Dzięki temu z powodzeniem obsługuję klientów zza naszej zachodniej granicy.

Z ludźmi pracowałam od zawsze. Umiem słuchać. Każdą sprawę klientów traktuję indywidualnie, znajduję odpowiednią receptę a także wskazuję najlepszą drogę.

Zawsze gram z moimi klientami „do jednej bramki” i od samego początku stanowimy zgrany team co jest gwarancją sukcesu. W mojej pracy najważniejsze są relacje i serdeczny kontakt czego wyrazem są wspaniałe recenzje na naszym firmowym fb od licznych zadowolonych klientów.

W życiu kieruję się mottem: „Jedyną stałą jest zmiana”.

Rozmowa to podstawa. Zapraszam.

Michał Barełkowski

doradca rynku nieruchomości
tel.: 533 241 000
m.barelkowski@inventum.net.pl

„Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki!”

Od zawsze kierowałem się tym mottem. Ono pozwoliło mi odnosić sukcesy w sporcie, nauce oraz biznesie.

Od najmłodszych lat byłem zawodnikiem Polskiego Związku Tenisowego. To właśnie tenis nauczył mnie wytrwałości w dążeniu do założonych celów.

Ukończyłem Wyższą Szkołę Bankową na wydziale Finansów i Bankowości oraz studia podyplomowe z Zarządzania Projektami.

Od kilku lat z sukcesami pracuję w branży nieruchomości, nieustannie rozwijając swoje kompetencje.

Kocham to co robię, więc swoją pracę wykonuję zawsze na 100% i z uśmiechem na twarzy.

Sandra Kosmala 

doradca rynku nieruchomości
tel.: 533 951 000
s.kosmala@inventum.net.pl

Od kilku lat spełniam się i odnoszę sukcesy na rynku nieruchomości. Mogę śmiało powiedzieć, że nieruchomości stały się moją pasją.

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz kontaktach z klientami. Kocham pracę z ludźmi ☺

W pracy najważniejsze jest dla mnie zadowolenie klienta, dlatego do transakcji podchodzę w sposób odpowiedzialny i profesjonalny. Uwielbiam spełniać marzenia klientów o własnym „M”, każdego klienta traktuję w sposób indywidualny, z wzajemnym szacunkiem i zaufaniem.

W życiu ważne są dla mnie entuzjazm i zaangażowanie, dlatego kieruję się zasadą „rób to co kochasz a nigdy nie będziesz musiał pracować”. Nie lubię nudy i monotonii, chętnie podejmuję wyzwania

i zawsze konsekwentnie dążę do wyznaczonego celu. Prywatnie jestem miłośniczką zdrowego stylu życia, najczęściej można mnie spotkać na trasach biegowych lub zajęciach tanecznych. W wolnym czasie zgłębiam tajniki wystroju wnętrz oraz handmade.

Nie trać cennego czasu – zapraszam do kontaktu ☺

Wojciech Krupa

doradca rynku nieruchomości
tel.: 790466300
w.krupa@inventum.net.pl

Kariera zawodowa spełniła moje młodzieńcze marzenia, czuję się spełniony zawodowo ale chęć odkrywania ciągle nowych możliwości jakie niesie życie, a przede wszystkim kontaktu z innymi ludźmi powoduje, że dołączyłem do teamu INVENTUM Nieruchomości. Chyba ta sama chęć powoduje, że ciągle uprawiam sporty extremalne…

Jestem także doświadczonym organizatorem wielu przedsięwzięć o zasięgu krajowym z dużymi budżetami. Kierowałem także pracą bardzo dużych grup pracowniczych, mając ciągle na celu tworzenie dobrych zespołów oraz zapewnienie dobrego kontaktu z nimi. Po prostu lubię ludzi. Rozpoznaję ich potrzeby i umiem znaleźć wspólny język niemalże z każdym. Wykorzystując bagaż doświadczeń umiem także znajdować satysfakcjonujące rozwiązania.

Dlaczego akurat nieruchomości? Można powiedzieć, że projektowałem, budowałem, odbierałem ale i reklamowałem wielkie projekty, które dzisiaj są chlubą Poznania, ale i Polski. To doświadczenie trzeba wykorzystać.

„Należy wymagać tego, co można otrzymać” Antoine Saint-Exupery

Taki cytat mojego ulubionego autora przyświecał mi i nadal przyświeca także w trakcie podróży po rynku nieruchomości.

Chcesz z nami pracować?

Zapraszamy do naszego zespołu!

Skontaktuj się:
nr tel.: 535 246 000
e.kazaniecka@inventum.net.pl