Jesteśmy firmą, której osoby prywatne, spółki a także deweloperzy wielokrotnie powierzali kompleksową obsługę sprzedaży i zakupu inwestycji, posiadamy doświadczony zespół dedykowany do obsługi rynku nieruchomości w tym zakresie.

Korzyści dla inwestorów

Nasze biuro prowadzone jest przez doradców wykwalifikowanych i doświadczonych w zakupie i sprzedaży inwestycji na rynku nieruchomości. 

Od lat pomagamy zarówno klientom przy zakupie ich pierwszej nieruchomości, jak również doświadczonym inwestorom poszukującym większej ilości lub większych nieruchomości.

Dzięki posiadanemu doświadczeniu pomagamy przy zakupie nieruchomości przeznaczonych na najmy krótko i długoterminowe oraz podzieleniu mieszkań na wynajem poszczególnych pokoi, tzw. podnajmy. 

Świadczymy również usługi związane z zarządzaniem takimi nieruchomości, co pozwala naszym klientom zaoszczędzić czas oraz otrzymywać gwarantowany stały miesięczny dochód.

INVENTUM charakteryzuje kompleksowym przeprowadzaniem transakcji. Dzięki wiedzy i doświadczeniu skutecznie prowadzimy klienta poprzez wszystkie etapy transakcji. 

Korzyści dla deweloperów.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełną odpowiedzialnością. Dlatego też, dla swoich Klientów:

  • wyszukujemy grunty pod inwestycje deweloperskie,
  • wykonujemy analizy urbanistyczne terenu określające możliwe do uzyskania decyzje o warunkach zabudowy i pozwolenia na budowę,
  • wykonujemy due-diligence prawne i finansowe dla opłacalnego i bezpiecznego zakupu nieruchomości,
  • opracowujemy strategię sprzedaży inwestycji, 
  • organizujemy biuro sprzedaży,  
  • prowadzimy skuteczny marketing internetowy i kampanie reklamowe,
  • organizujemy udział w targach mieszkaniowych.

Do kogo kierujemy naszą ofertę

Oferta skierowana do osób fizycznych, chcących zainwestować w swoją pierwszą nieruchomość, dla inwestorów poszukujących nieruchomości o wyższej stopie zwrotu a także dla deweloperów, poszukujących gruntów lub profesjonalnego biura sprzedaży swoich nieruchomości.

REFERENCJE

Opinie naszych klientów

5 Stars

Z przyjemnością informujemy, że firma INVENTUM Nieruchomości współpracuje z naszą firmą.  [..]

Prowadząc działania firma INVENTUM wykazała się dużą skutecznością i elastycznością.

Profesjonalne podejście do swoich obowiązków a także do nas jako klientów oraz bardzo dobra współpraca z każdym uczestnikiem transakcji, powoduje że z pełnym przekonaniem polecamy usługi firmy INVENTUM.

Z poważaniem 
Dariusz Bońkowski
Prezes Zarządu
TOYOTA

5 Stars

[..] Prowadząc nasze sprawy firma INVENTUM Nieruchomości wykazała się dużą skutecznością i elastycznością operacyjną. [..]

Marta Reinsch
HR Manager
IKEA

Chcesz inwestować w nieruchomości?

Nawiąż współpracę