Pasja

Sprzedaż nieruchomości jest naszą pasją – dlatego do każdej transakcji podchodzimy bardzo indywidualnie. Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, właściwy marketing oferty – to tylko początek.

Jesteśmy z naszym klientem nieustannie – od przygotowania nieruchomości do sprzedaży, poprzez Home Staging, profesjonalną sesję zdjęciową, wirtualny spacer 3D; prezentacje nieruchomości, obsługę formalno-prawną, współpracę z notariuszem aż do momentu przekazania kluczy do nieruchomości.

Zadowolenie klienta naszą satysfakcją.

Do kogo kierujemy naszą ofertę

Oferta skierowana do właścicieli nieruchomości, poszukujących profesjonalnego i indywidualnego podejścia.

Home Staging przy sprzedaży domu

Chcesz sprzedać dom lub mieszkanie?

Dla wszystkich naszych klientów oferujemy usługę Home Staging, która polega na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży bądź wynajmu.
Zobacz, jaką  możemy dla Ciebie przygotować piękną ofertę nieruchomości.

REFERENCJE

Opinie naszych klientów

5 Stars

Pan Patryk Markiewicz z firmy Inventum prowadził sprzedaż mojej nieruchomości bardzo sprawnie i korzystnie. Obiektywnie i ze znajomością rynku przedstawił sprzedawaną nieruchomość w ofercie internetowej. Pomagał, a wręcz wyręczał sprzedającego przy wszystkich czynnościach towarzyszących transakcji: wizyty i utrudnienia w Urzędzie Skarbowym czy w Sądzie załatwiał z łatwością  i potrafił skrócić czas oczekiwania w tych urzędach sprawnie ze znajomością rzeczy organizował spotkania z zainteresowanymi Klientami. [..]

Z poważaniem i podziękowaniem
Irena Sochańska

5 Stars

[..] Prowadząc nasze sprawy firma INVENTUM Nieruchomości wykazała się dużą skutecznością i elastycznością operacyjną. [..]

Marta Reinsch
HR Manager

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Skontaktuj się z nami!