Doradzamy, znajdujemy i weryfikujemy nieruchomości

Pomagamy przy zakupie mieszkań, domów, nieruchomości gruntowych oraz lokali użytkowych i obiektów komercyjnych. Przeszukujemy dostępne oferty zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym, docierając także do tych nie publikowanych. Weryfikujemy stan prawny i techniczny, dzięki czemu bezpiecznie przeprowadzamy Klienta przez proces zakupu.

Współwłaścicielem biura jest radca prawny, w związku z tym weryfikacja stanu prawnego nieruchomości przebiega bardzo płynnie. W zakresie oceny stanu technicznego nieruchomości współpracujemy z osobami z uprawnieniami budowlanymi. Pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Transakcje zakupu przeprowadzimy od “A” do “Z”, łącznie z protokołem zdawczo-odbiorczym i przepisaniem liczników. Po zakupie mieszkania i domu, nasz projektant udzieli Państwu konsultacji w zakresie najbardziej optymalnej i korzystnej aranżacji wnętrza.

Do kogo kierujemy naszą ofertę

Usługa skierowana jest zarówno do osób prywatnych, które nie posiadają dostatecznej wiedzy o rynku nieruchomości (łącznie z pomocy przy skorzystaniu z kredytu hipotecznego), jak i dla inwestorów oraz właścicieli firm, którzy planują otworzyć lub zmienić miejsce istniejącej placówki.

Chcesz kupić dom, mieszkanie lub lokal?

Sprawdź nasze oferty

REFERENCJE

Opinie naszych klientów

5 Stars

Pan Patryk Markiewicz z firmy Inventum prowadził sprzedaż mojej nieruchomości bardzo sprawnie i korzystnie. Obiektywnie i ze znajomością rynku przedstawił sprzedawaną nieruchomość w ofercie internetowej. Pomagał, a wręcz wyręczał sprzedającego przy wszystkich czynnościach towarzyszących transakcji: wizyty i utrudnienia w Urzędzie Skarbowym czy w Sądzie załatwiał z łatwością  i potrafił skrócić czas oczekiwania w tych urzędach sprawnie ze znajomością rzeczy organizował spotkania z zainteresowanymi Klientami. [..]

Z poważaniem i podziękowaniem
Irena Sochańska

5 Stars

[..] Prowadząc nasze sprawy firma INVENTUM Nieruchomości wykazała się dużą skutecznością i elastycznością operacyjną. [..]

Marta Reinsch
HR Manager

Chcesz kupić nieruchomość?

Skontaktuj się z nami!