Sprzedaj 3 razy szybciej i za około 20% wyższą cenę

Home Staging to usługa polegająca na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży bądź wynajmu. Nieruchomości, w których zastosowano techniki Home Staging sprzedają się około 3 razy szybciej i za około 20% wyższą cenę.

My również zauważyliśmy tę zaletę i dlatego od początku naszej działalności oferujemy tę usługę dla Klientów INVENTUM NIERUCHOMOŚCI.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Sprawdź dlaczego warto z nami współpracować

Postaw się w roli potencjalnego klienta

Aby zrozumieć istotę Home Staging, oferujący nieruchomość powinien postawić się w roli potencjalnego klienta i spojrzeć na nią „z boku”. Należy nieruchomość „rozjaśnić”, usunąć z niej rzeczy niepotrzebne, które „zabierają” przestrzeń, zadbać o zapach i odpowiednią muzykę. Innymi słowy należy wpłynąć na „wszystkie” zmysły potencjalnego nabywcy aby odnieść sukces i doprowadzić do transakcji.

Tylko właściwie przygotowany specjalista o bogatym doświadczeniu zawodowym może podołać temu zadaniu na obecnym rynku. Dlatego współpracujemy z profesjonalnym projektantem wnętrz, który swoimi umiejętnościami i wiedzą potrafi przekształcić „mieszkanie zamieszkałe” w „mieszkanie do sprzedaży”.

Drogi Kliencie daj szansę sobie i swojej nieruchomości… skorzystaj z naszych usług.

Chcesz sprzedać dom, mieszkanie lub lokal?

Skontaktuj się z nami!